Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Srpen 2009

Prodej (virtuálních) koníků

11. srpna 2009 v 11:24 | Sany a Veri |  Trh

Prodáváme koníka:

Level:5
50%TRÉNINKU

Jméno:Cesidy
Plemeno:Anglický plnokrevník (A1/1)
Datum narození:3.5.2001
Pohlaví:klisna
Zaměření:western
Cena:12 000 bodíků


Trénink koní

11. srpna 2009 v 11:12 | Sany a Veri |  Trenér koníků

Chceteli vytrénovat koníka, musíte to napsat sem do komentářu, trenér s vámi potrénuje koníka, pokud je zrovna online a pokud ne, bohužel, musíte počkat až do zítřka, tím že koníka trénujete, přibývají mu procenta tréninku a za každých 10 % tréninku, dosahuje koník určitého levlu, ze začátku jsou všichni koně na 0%, ale postupně se stává více trénovaným (samozřejmě, pokud ho trénujete ;-)


Veterinář koní

11. srpna 2009 v 11:06 | Sany a Veri |  Veterinář koní

Tady do komentářů (nebo na náš email), pokud chcete koníka zkontrolovat, zapíšeme k němu, že má zkontrolováno a to samé zase za měsíc.


Mamba XX (Vaši koně)

11. srpna 2009 v 10:56 | Sany a Veri |  Vaši koně

koně uživatele bedrusze:

Level:1
0% TRÉNINKU

Jméno:Mamba XX
Plemeno:Arabský plnokrevník
Datum narození:22.3.2005
Pohlaví:klisna


Zaměření:dostihy

Ustájení:ZAPLACENO/600 Bodíků
Veterinář:ZAPLACEN/300 BodíkůCalosabe

6. srpna 2009 v 23:01 | Sany a Veri |  Naši koně

Jméno koně:Calosabe
Plemeno:Anglický plnokrevník (A1/1)
Datum narození: 2005
Pohlaví:klisna
Zaměření:Parkur
Seznámení

6. srpna 2009 v 21:11 | Sany a Veri

Ahojky, založili jsme Virtuální stáj, ve které budou virtuální koně, koně se budou kupovat, prodávat i měnit :), každý kůň bude zapsán v jednotlivých článcích, jméno, plemeno, jak je rychlý, vytrvalý, silný apod., můžete si některého koně koupit, na začátku máte vždy 100 000 bodů, samozřejmě virtuálních (u nás zapsaných), každý si může udělat svého vlastního koně a dát si k němu fotografii buď z galerie a nebo svou vlastní, každý kůň musí mít jednou měsíčně zápis veterináře a kováře,trenér je podle vašeho udání, můžete získat licenci jezdce, licenci trenéra (ale to opravdu ojediněle max.počet trenéru je 15)a licenci veterináře (max.25), můžete mít jenom jednu funkci, zakladetelové jsou vyjímky. S koňmi se někdy jezdí i na vyjížďky A teď funkce:

Sany-Zakladatel,veterinář koní, trenér koní, kovář, rádce
Veri-Zakladatel, veterinář pejsků, trenér pejsků, rádce

Ano, jsou tu k výběru i pejsci, platí pro ně to samé co pro koně, tím, že pejsky trénujete, zlepšujete jejich dovednost apod. a to samé i u koní, max.trénování za jeden den je 2×. Na tuto virtuální stáj se zaregistrujete tak, že napíšete do komentářu k tomuto textu svoji přezdívku a email a do textu co byste chtěli za zvíře apod., my si vás zapíšeme a je to...:) a kupujete, prodáváte atd., také se platí ustájení a veterinář :)....tak si to užijte......Sany a Veri